Jesteś tutaj

Strona główna

W czasie wakacji gros szkół chce zachęcić przyszłych uczniów do edukacji w ich placówce. Niestety typ przekazania informacji jest na ogół taki sam, tym samym prawie żadna z nich nie wyróżnia się. Jeśli chciałbyś posiadać wiedzę jak placówka edukacyjna winna inspirować swoich wychowanków do edukacji i zdrowego funkcjonowania, to koniecznie przejrzyj wpis!

Większość szkół aranżując dni otwarte fokusuje się jedynie na udekorowaniu klas, dodatkowo przedstawieniu paru doświadczeń w stylu prostych pokazów fizycznych. Taka forma może zatrzymać potencjalnych wychowanków zaledwie na moment, co przeto można poczynić, aby to wydarzenie było bardziej niepowtarzalne? Odpowiedzią jest oryginalne projektowanie stoisk targowych.

Jednym z najważniejszych detali jest udekorowanie na zewnątrz budynku, rozłożenie stosownych potykaczy z informacjami, bez wątpienia zaintryguje przechodzących ludzi. Alternatywą dla takiego podejścia jest rollup dwustronny, który ustawiony przy drzwiach będzie zachęcał wchodzących zainteresowanych. To pierwsza, ale także pożegnalna rzecz jaką zobaczą odwiedzający, dlatego musi być spektakularna.

Dodatkowym detalem jest wnętrze szkoły, stosowna budowa stoisk targowych może zademonstrować wszystkie plusy placówki. Sytuując na straganikach co niemiara różnorakich propozycji, urozmaica się klasę, jak również skupia spojrzenie obecnych odwiedzających. We wzorowym rozlokowaniu muszą znaleźć się historia szkoły, spis godzin dodatkowych, ale również ekspozytor na ulotki, dzięki któremu każdy będzie miał możliwość wziąć ulotkę i bez pośpiechu zapoznać się z nią po powrocie.

Ostatnim najważniejszym elementem jest strefa relaksu. W tym miejscu zwiedzający będą mieli możliwość zjedzenia przekąsek, a także zrelaksowania się na pufach. To także korzystne pomieszczenie na reklamowanie instytucji szkolnej. Lokując tam kostki reklamowe, goście zainteresują się współczesną formą przekazu i będą pamiętać ją jeszcze długo. Korzystając z takich kilku rad, dowiesz się, która szkoła zabiega o swoich przyszłych uczniów.