Jesteś tutaj

Strona główna

Twierdzi się, że młodzi rodzice nie śpią i nie odpoczywają. A przecież zwłaszcza oni muszą odpoczywać, aby  móc sprawować opiekę nad swoimi dziećmi. Dlatego prezentujemy seriale dla świeżo upieczonych matek i ojców. Odcinki są krótkie, co sprawia, że jest możliwość na obejrzenie ich w trakcie drzemki malucha albo jego posiłku. Oto lista!

Historia dwóch starszych pań porzuconych przez mężów

To historia dzielnych kobiet i mocy przyjaźni. I rodziny, nawet jeżeli jest trochę nienormatywna. Okej, BARDZO nienormatywna. Miły, a poza tym przyjemny - nie trzeba się bardzo koncentorwać, a poprawi humor.

A może retro kryminał?

Następny lekki i równocześnie interesujący serial z przesłaniem. Opowiada o tym, jak przydaje się pewność siebie i bezczelność. W sam raz, jeżeli macie córkę - zaprganiecie ją tak wychować, aby była jak Phryne Fisher - kobieta z dużą wiedzą, świadoma swoich atutów, która nie boi się walczyć o siebie i swoich najbliższych. Oprócz tego ten film oferuje mądry wątek miłosny.